FUNKY SILVESTER BUŽŇA 2014

Dátum konania: 31.12.2014 o 19:30 Miesto: Dom Umenia Košice, Moyzesova 66

viac info ...

Po minuloročnom mega-úspešnom prvom ročníku sa originálna Silvestrovská zábava vracia opäť do Košického Domu umenia. Za neuveriteľných 35€*na Vás čaká na dvoch tanečných pódiách celovečerná zábava vo funky-retro štýle s obľúbenou bratislavskou skupinou FUNKIEZ, v ktorej pôsobia členovia bývalej úspešnej kapely MADE 2 MATE, ďalej sa predstavia slovenskí GIPSY KINGS – skupina El FUEGO, FUNKY MONKEYS DJs, DJ Milan NAGY, tanečná skupina a ďalší. V cene lístka je aperitív, trojchodová silvestrovská večera, minerálka, polnočný prípitok, kapustnica a tombola. Lístky budú v predaji od 1.11.2014 na predajných miestach spoločnosti ticketportal a na ticketportal.sk.
(*cena vstupenky sa môže zvyšovať)

FUNKY PLES 2014

Už v poradí tretí ročník najpopulárnejšej Funky párty sa bude konať opäť v košickom Dome Umenia a to v piatok 25.4.2014. Okrem iných sa predstaví spevácke trio SOUL FIRES, ktoré bude naživo prezentovať najväčšie hity skupiny Earth, Wind and Fire! Najočakavánejším hosťom večera bude určite Marián Čekovský, ktorý zostaví kapelu plnú najlepších "funky" hudobníkov! Večerom Vás bude sprevádzať moderátor Marcel Sivák.

viac info ...

Už v poradí tretí ročník najpopulárnejšej Funky párty sa bude konať opäť v košickom Dome Umenia a to v piatok 25.4.2014. Okrem iných sa predstaví spevácke trio SOUL FIRES, ktoré bude naživo prezentovať najväčšie hity skupiny Earth, Wind and Fire! Tvoria ho ostrieľaní hudobníci: Berco Balogh, Lazaro de Jesus Hodelin Thomas a Karol Csino. Najočakavánejším hosťom večera bude určite Marián Čekovský, ktorý zostaví kapelu plnú najlepších "funky" hudobníkov! Večerom Vás bude sprevádzať moderátor Marcel Sivák. Lístky budú v predaji od februára na www.ticketportal.sk
Video Soulfires: http://www.youtube.com/watch?v=ef7x5pmWBwI

 

 

SILVESTER V BUŽNI

A je to tu! Po desiatich rokoch sa vracia do košickej "Bužne" tá pravá originálna Silvestrovská zábava ako má byť. Príďte osláviť Nový rok ako sa patrí! Za neuveriteľných 33€* na Vás čaká zábava v retro štýle so skupinou ABRACADABRA, zabaví Vás aj gitarové DUO FARSA, kúzelník LACO TISCHLER, DJ Milan NAGY, FUNKY MONKEYS DJS, tanečná skupina ART STREET CREW a ďalší. V cene lístka je silvestrovská večera, občerstvenie, šampanské, polnočná kapustnica a tombola. Lístky sú už v predaji na ticketportal.sk. * (cena vstupenky platí v predpredaji do 15.12.2013, neskôr sa bude zvyšovat!)

viac info ...

Miesto: Dom Umenia Košice, Moyzesova 66,

Dátum: 31.12.2013

Začiatok: 19:30

Koniec podujatia: 5:00

Predpredaj: www.ticketportal.sk

White Retro Party

Druhé pokračovanie výnimočnej párty v bielom, ktorá sa bude tentoraz venovať výhradne Československej hudobnej scéne, sa bude konať v košickom Dome Umenia v piatok 4. októbra 2013 od 20:30 hod.

viac info ...

Biele dekorácie,  anjelské hostesky, bohatá tombola a výborná hudba, to sú hlavné atribúty tejto jedinečnej akcie, na ktorej sa Vám predstaví okrem iných aj český zlatý slávik Dalibor Janda a slovenská legenda Vašo Patejdl, gitarami Vás zabavia aj DUO FARSA . Svoje tanečné umenie predvedú aj tanečná skupina Art Street Crew a celým večerom Vás bude sprevádzať moderátor Richard Herrgott. Vstupenky na podujatie je možne zakúpiť v cene už od 10 € v predajnej sieti spoločnosti ticketportal (www.ticketportal.sk).

Pozor! Vstup na podujatie je výhradne v bielom oblečení! 

Kontakt

Office:  Jumbo Centrum, Masarykova 2, 040 01 Košice

Phone: +421 (0)903 669 669

e-mail:  thecitykosice@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/danielproduction.sk©2013 danielproduction.sk
Všetky práva vyhradené.